Timeago (7.x-2.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Year
hy: Տարի

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե

en: Time ago
hy: Ժամանակ առաջ
