Timeago (7.x-2.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánuður

en: Day
is: Dagur

en: Hour
is: Klukkustund

en: Minute
is: Mínúta

en: - None selected -
is: - Ekkert valið -

en: Time ago
is: Síðan
