Timeago (7.x-2.3) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Year
ja: 年

en: Month
ja: 月

en: Day
ja: 日

en: Hour
ja: 時

en: Minute
ja: 分

en: Days
ja: 日

en: Hours
ja: 時

en: Seconds
ja: 秒

en: Minutes
ja: 分

en: Strings
ja: 文字列

en: - None selected -
ja: - 選択されていません -

en: Time ago
ja: 現在からの時間
