Timeago (7.x-2.3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Year
ka: წელი

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

en: Seconds
ka: წამი

en: - None selected -
ka: - არცერთი არ არის შერჩეული -
