Timeago (7.x-2.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: - None selected -
km: - មិន​បាន​ជ្រើស​ -

en: @zone: @date
km: @zone​ ៖ @date
