Timeago (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Day
lt: Diena

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Minutes
lt: Minutės

en: - None selected -
lt: - Nepasirinkta -

en: Time ago
lt: Prieš
