Timeago (7.x-2.3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Hour
oc: Ora

en: Minute
oc: Minuta

en: Days
oc: Jorns

en: Strings
oc: Cadenas de caractèrs

en: - None selected -
oc: - Pas cap -

en: Time ago
oc: Il y a

en: @zone: @date
oc: @zone : @date
