Timeago (7.x-2.3) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Day
pl: Dzień

en: Hour
pl: Godzina

en: Minute
pl: Minuta

en: Days
pl: Dni

en: Months
pl: Miesięcy

en: Hours
pl: Godziny

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Minutes
pl: Minuty

en: Strings
pl: Napisy

en: - None selected -
pl: - Nie wybrano -

en: Years
pl: Lat

en: milliseconds
pl: milisekundy

en: Time ago
pl: Dany czas temu

en: time (HTML5 only)
pl: czas (tylko HTML5)
