Timeago (7.x-2.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Hour
ps: ګړی

en: Minute
ps: دقيقه

en: Seconds
ps: سانیې
