Timeago (7.x-2.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Year
pt: Ano

en: Month
pt: Mês

en: Day
pt: Dia

en: Hour
pt: Hora

en: Minute
pt: Minuto

en: Seconds
pt: Segundos

en: - None selected -
pt: - Nenhum selecionado -

en: Time ago
pt: Tempo atrás
