Timeago (7.x-2.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: Day
ro: Zi

en: Hour
ro: Oră

en: Minute
ro: Minut

en: Seconds
ro: Secunde

en: - None selected -
ro: - Nici o selecţie -

en: Time ago
ro: Timp în urmă
