Timeago (7.x-2.3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Day
sk: Deň

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Minutes
sk: Minúty

en: Strings
sk: Reťazce

en: - None selected -
sk: - Žiadne vybrané -

en: Time ago
sk: Pred
