Timeago (7.x-2.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: Day
te: రోజు

en: Hour
te: గంట

en: Minute
te: నిమిషం

en: Months
te: నెలలు
