Timeago (7.x-2.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: Day
th: วัน

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: - None selected -
th: -ไม่เลือก-

en: Time ago
th: เวลาก่อนหน้า
