Timeago (7.x-2.3) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: Day
uk: День

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Days
uk: Дні(в)

en: Months
uk: Місяці

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Seconds
uk: Секунди

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Strings
uk: Рядки

en: - None selected -
uk: - Не обрано -

en: Years
uk: Роки

en: milliseconds
uk: мілісекунди

en: Time ago
uk: Час тому

en: Time element
uk: Елемент часу

en: Submitted by !username !datetime
uk: Надіслано !username !datetime
