Timeago (7.x-2.3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: Day
vi: Ngày

en: Hour
vi: Giờ

en: Minute
vi: Phút

en: Days
vi: Ngày

en: Hours
vi: Giờ

en: Seconds
vi: Giây

en: Minutes
vi: Phút

en: Strings
vi: Các chuỗi

en: - None selected -
vi: - Không có mục nào được chọn -
