Timeago (7.x-2.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Year
ar: السنة

en: Month
ar: بالشهر

en: Day
ar: باليوم

en: Hour
ar: الساعة

en: Minute
ar: الدقيقة

en: Seconds
ar: ثوان

en: - None selected -
ar: - لا شيء محدد -
