Timeago (7.x-2.3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Year
bo: ལོ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Minute
bo: སྐར་མ

en: Strings
bo: ཡིག་ཕྲེང་།

en: - None selected -
bo: -གང་ཡང་བདམས་མེད-

en: Time ago
bo: འགོར་ཟིན་པའི་དུས

en: @zone: @date
bo: @zone་དང་@date

en: span
bo: ཁྱབ་པ
