Timeago (7.x-2.3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Day
cs: Den

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: Days
cs: Dnů

en: Months
cs: Měsíce

en: Hours
cs: Hodin

en: Seconds
cs: Sekund

en: Minutes
cs: Minuty

en: - None selected -
cs: - Nevybráno -

en: Years
cs: Roky

en: Time ago
cs: Čas před
