Timeago (7.x-2.3) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Year
es: Año

en: Month
es: Mes

en: Day
es: Día

en: Hour
es: Hora

en: Minute
es: Minuto

en: Days
es: Días

en: Months
es: Meses

en: Hours
es: Horas

en: Seconds
es: Segundos

en: Minutes
es: Minutos

en: Strings
es: Cadenas

en: - None selected -
es: - Ninguna selección -

en: Years
es: Años

en: milliseconds
es: milisegundos

en: Time ago
es: Hace

en: time (HTML5 only)
es: time (sólo para HTML5)
