Timeago (7.x-2.3) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: Day
it: Giorno

en: Hour
it: Ora

en: Minute
it: Minuto

en: Days
it: Giorni

en: Months
it: Mesi

en: Hours
it: Ore

en: Seconds
it: Secondi

en: Minutes
it: Minuti

en: Strings
it: Testi

en: - None selected -
it: - Nessuno selezionato -

en: Years
it: Anni

en: milliseconds
it: millisecondi

en: Time ago
it: Tempo fa
