Timeago (7.x-2.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Year
mr: वर्ष

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस

en: Days
mr: दिवस

en: Hours
mr: तास

en: Minutes
mr: मिनीटे
