Timeago (7.x-2.3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Hours
nl: Uren

en: Seconds
nl: Seconden

en: Minutes
nl: Minuten

en: Strings
nl: Tekenreeksen

en: - None selected -
nl: - Niets geselecteerd -

en: Years
nl: Jaren

en: milliseconds
nl: milliseconden

en: Time ago
nl: Tijd geleden
