Timeago (7.x-2.3) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Year
ru: Год

en: Month
ru: Месяц

en: Day
ru: День

en: Hour
ru: Час

en: Minute
ru: Минута

en: Days
ru: Дни

en: Months
ru: Месяцы

en: Hours
ru: Часы

en: Seconds
ru: Секунды

en: Minutes
ru: Минуты

en: Strings
ru: Строки

en: - None selected -
ru: - Ничего не выбрано -

en: Years
ru: Годы

en: Time ago
ru: В прошлом

en: Submitted by !username !datetime
ru: !username !datetime
