Timeago (7.x-2.3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Year
sv: År

en: Month
sv: Månad

en: Day
sv: Dag

en: Hour
sv: Timma

en: Minute
sv: Minut

en: Days
sv: Dagar

en: Months
sv: Månader

en: Hours
sv: Timmar

en: Seconds
sv: Sekunder

en: Minutes
sv: Minuter

en: Strings
sv: Strängar

en: - None selected -
sv: - Ingen vald -

en: Years
sv: År

en: milliseconds
sv: millisekunder

en: Time ago
sv: Tid sedan
