Timeago (7.x-2.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Year
ta: வருடம்

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Hour
ta: மணி

en: Minute
ta: நிமிடம்

en: Months
ta: மாதங்கள்

en: - None selected -
ta: - தெரிவு இல்லை -
