Timeago (7.x-2.3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: Day
tr: Gün

en: Hour
tr: Saat

en: Minute
tr: Dakika

en: Days
tr: Günler

en: Months
tr: Aylar

en: Hours
tr: Saat

en: Seconds
tr: Saniye

en: Minutes
tr: Dakika

en: - None selected -
tr: - Seçim yapılmamış -

en: Time ago
tr: Zaman önce
