Timefield (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: Time
am: ሰዓት
