Timefield (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Required
ast: Requeríu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Time
ast: Hora

en: Never
ast: Nunca

en: Optional
ast: Opcional
