Timefield (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Required
az: Tələb olunur

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Time
az: Vaxt

en: Never
az: Heç vaxt

en: Fields
az: Sahələr

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Duration
az: Müddət
