Timefield (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Sunday
bn: রবিবার

en: Monday
bn: সোমবার

en: Tuesday
bn: মঙ্গলবার

en: Wednesday
bn: বুধবার

en: Thursday
bn: বৃহস্পতিবার

en: Friday
bn: শুক্রবার

en: Saturday
bn: শনিবার

en: Time
bn: সময়

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Optional
bn: ঐচ্ছিক
