Timefield (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Sunday
cy: dydd Sul

en: Monday
cy: dydd Llun

en: Tuesday
cy: dydd Mawrth

en: Wednesday
cy: dydd Mercher

en: Thursday
cy: dydd Iau

en: Friday
cy: dydd Gwener

en: Saturday
cy: dydd Sadwrn

en: Time
cy: Amser

en: Never
cy: Byth

en: Fields
cy: Meysydd

en: Optional
cy: Dewisol
