Timefield (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Required
eo: Bezonata

en: Label
eo: Etikedo.

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Time
eo: Tempo

en: Never
eo: Neniam

en: Fields
eo: Kampoj

en: Optional
eo: Nedeviga
