Timefield (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Label
eu: Etiketa

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Time
eu: Ordua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Fields
eu: Eremuak

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Duration
eu: Iraupena

en: Days
eu: Egunak
