Timefield (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Required
fa: اجباری

en: Label
fa: برچسب

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Time
fa: زمان

en: Never
fa: هیچوقت

en: Fields
fa: فیلدها

en: Optional
fa: اختیاری

en: Duration
fa: مدت
