Timefield (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Required
kk: Қажетті

en: Label
kk: Атауы

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: Never
kk: Ешқашан

en: Fields
kk: Өрістер

en: Optional
kk: Міндетті емес
