Timefield (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Days
kn: ದಿನಗಳು
