Timefield (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Required
lt: Privalomas

en: Label
lt: Etiketė

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Time
lt: Laikas

en: Never
lt: Niekada

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Duration
lt: Laikas

en: Days
lt: Dienos
