Timefield (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Required
mr: आवश्यक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: Time
mr: वेळ

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Optional
mr: पर्यायी

en: Days
mr: दिवस
