Timefield (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Time
my: အချိန်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။
