Timefield (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Required
ps: غوښتى

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Time
ps: وخت

en: Never
ps: هيڅکله

en: Optional
ps: اختياري
