Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Required
af: Verplig

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Time
af: Tyd

en: Never
af: Nooit

en: Optional
af: Opsioneel

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.
