Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Required
be: Абавязкова

en: Label
be: Подпіс

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Time
be: Час

en: Never
be: Ніколі

en: Fields
be: Палі

en: am
be: да палудня

en: pm
be: пасля палудня

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Duration
be: Працягласць

en: Days
be: Дні

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: @min and @max
be: @min і @max

en: AM
be: да палудня

en: PM
be: пасля палудня
