Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Required
bg: Задължително

en: Label
bg: Заглавие

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Time
bg: Време

en: Never
bg: Никога

en: am
bg: преди обед

en: pm
bg: следобед

en: Optional
bg: По желание

en: Duration
bg: Период

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.
