Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: am
bo: སྔ་དྲོ

en: pm
bo: ཕྱི་དྲོ

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: @min and @max
bo: @min་དང་@max

en: AM
bo: སྔ་དྲོ

en: PM
bo: ཕྱི་དྲོ

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ
