Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Required
bs: Obavezno

en: Label
bs: Oznaka

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Time
bs: Vrijeme

en: Fields
bs: Polja

en: am
bs: prijepodne

en: pm
bs: poslijepodne

en: Optional
bs: Opcionalno

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: @min and @max
bs: @min i @max

en: exposed
bs: izložen
