Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Required
ca: Necessari

en: Label
ca: Etiqueta

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Time
ca: Hora

en: Never
ca: Mai

en: Fields
ca: Camps

en: Optional
ca: Opcional

en: Duration
ca: Durada

en: Days
ca: Dies

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: @min and @max
ca: @min i @max

en: Data Source
ca: Origen de dades

en: exposed
ca: exposat
