Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Required
cs: Povinné

en: Label
cs: Popisek

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Time
cs: Čas

en: Never
cs: Nikdy

en: Fields
cs: Pole

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Duration
cs: Trvání

en: Days
cs: Dnů

en: Start Time
cs: Čas zahájení

en: End Time
cs: Čas ukončení

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: @min and @max
cs: @min a @max

en: AM
cs: Dopoledne

en: PM
cs: Odpoledne

en: exposed
cs: vystavený
