Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Time
el: Ώρα

en: Never
el: Ποτέ

en: Fields
el: Πεδία

en: am
el: πμ

en: pm
el: μμ

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Days
el: Ημέρες

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: @min and @max
el: @min και @max

en: AM
el: ΠΜ

en: PM
el: ΜΜ
