Timefield (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Required
et: Kohustuslik

en: Label
et: Nimetus

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Time
et: Aeg

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Fields
et: Väljad

en: am
et: AM

en: pm
et: PM

en: Optional
et: Valikuline

en: Duration
et: Kestus

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: @min and @max
et: @min ja @max

en: AM
et: a.m.

en: PM
et: p.m.

en: exposed
et: nähtavaks muudetud
